slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 4 slideshow 5

كتاب تصحيح مثنوي معنوي

با تصحيح و پيش‌گفتار مصطفي بادكوبه‌اي

بر اساس نسخه ملا‌ احمد نراقي و مقابله با نسخه نیکلسون و موزه قونیه

توسط انتشارات صراط منتشر شد

این نسخه ارزشمند و نفیس، با خط عالی نستعلیق در سال ۱۰۹۶ ه.ق استنساخ شده  و شامل تمامی شش دفتر مثنوی است که در سال ۱۲۱۵ ه.ق  به تملک مرحوم حاج ملا احمد نراقی درمی‌آید. این نسخه مستند و نفیس، در منزل جناب استاد حسن نراقی دیده می‌شود و استاد مصطفی بادکوبه ای با علاقه وافی و با کسب مجوز از ایشان، به تصحیح، مقابله و حاشیه نویسی کوتاه بر آن می‌پردازد. دو مجلد کتاب که جلد اول شامل ۹۲۱ صفحه( دفتر اول تا سوم مثنوی) و جلد دوم شامل ۹۶۶ صفحه( دفتر چهارم تا ششم) می باشد، مجموعاً شامل ۱۸۸۷ صفحه است. در تصحیح این مجلد به مقابله با دو نسخه معتبر مثنوی یعنی نسخه تصحیح نیکلسون و نسخه موجود در آرامگاه حضرت مولانا، پرداخته شده است.

برای مطالعه بیشتر روی Read more در زیر کلیک کنید

كتاب كمند مهر

اثری عرفانی از دكتر فرشته هاشمی

«نوری بر دل تابید، در آن سفر حج سال ۱۳۴۷، در کاروانی که شهيد مطهری و دکتر علي شریعتی پیشگامان حرکت حکیمانه و عارفانه آن بودند و روانشادان مالک و شاه‌چراغی شکرریزان آن در کام جوان‌ترین حاجی کاروان. بذر خفته‌ي عشق همراه با بخت خفته بیدار شد».

 

برای مطالعه بیشتر روی Read more در زیر کلیک کنید

فرم اطلاع‌رساني

كاربر محترم و گرامي در صورت تمايل فايل فرم‌اطلاع‌رساني ذيل را دانلود و بعد از تكمیل، به آدرس ايميل انتشارات صراط: author@seratpub.com ارسال نمايد.

 

خیر مقدم

فرهیخته گرامی؛ به سایت انتشارات صراط خوش آمدید. میتوانید با استفاده از منوی بالا، به بخش "کتابها" یا "اخبار" وارد شوید یا از منوی "لیست آثار"؛ فایل حاوی لیست کامل آثار را دانلود فرمایید.